• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://plus.google.com/u/0/+men%C3%A7unakonaklar%C4%B1-Arhavi-Artvin/posts
  • https://twitter.com/mencunakonaklar

    • MENÇUNA KONAKLARI
    • Gsm:0533 527 42 12
Mençuna Şelalesi

 ARHAVİ MENÇUNA ŞELALESİArtvin Konaklama 
Mençuna Konakları
 ARTVİN OTELLERİ
Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov

Artvin Bungalov Evleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam97
Toplam Ziyaret298076
Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 6°

ayder-yaylasi-butik-otelleri-ve-fiyatları

 
   Ayder Yaylası Butik Otelleri Ve                              Fiyatları          Rize Ayder, Doğal ortam ve vadi içerisinde, yağmuru, sisli havası, muhteşem manzaralı butik oteller ile ün yapmış bir beldedir. Ayder yaylası butik otelleri mimari olarak buradaki doğa ile uyumlu yapılardır. Yapılan butik otellerin tamamı ormanların eteklerinde ve dağların yamaçlarında konumlandırılmıştır.        

      Rize Ayder yaylasına varmadan Çamlihemşin ilçesinde de yöreye özgü eski evlerin restore edilmesi ile oluşturulan bir çok pansiyon ve konaklama yerleri vardır. Çamlihemşin Butik Konaklama yerleri'ne vardığınızda konaklama sahipleri müşteri olarak değil sizi misafir gözüyle ağırlayacaktır. Yöre insanları güler yüzlü ve sempatik tavırları ile sıcakkanlıdır.  

Ayder Yaylası Butik Oteller


         Ayder Yaylası Butik Oteller müşterinin her ihtiyacına cevap verecek şekilde donatılmış küçük yapılardır. Konaklama adalarında televizyon, internet, restorant, ve hertürlü banyo malzemeleri mevcuttur. Ayder  Butik otel diğer otellere nazaran burada kalmanın bir çok faydası vardır. Butik oteller yapı olarak küçük olduğundan yüz yüze ilişkiler oldukça fazladır. Otel sahipleri sizin her ihtiyacınızla ilgilenebilir ve birebir sorununuzu çözebilir. Otel sahiplerinin sizin ihtiyaçlarınızı giderme ve sorunlarınızı çözme çabası oldukça fazladır.

       Ayder Yaylası Butik Otelleri son zamanlarda en çok tercih edilen konaklama türü olduğundan sürekli yeni butik yapılar yapılmaktadır. Ahşap yapısı ile dağ ve ormanın karşısında yeşilliklerin içinde biryerde konaklama imkanına sahip olacaksınız. Ayder Butik oteller fazla kalabalık olmadığından gürültü ve kalabalıktan uzak, sakin mekanlardır.         


 Ayder yaylasi butik oteller

 
Ayder Yaylası Butik Otel Fiyatları 
 
 

         Ayder Yaylasının en güzel küçük ve butik otellerinde en iyi fiyatlarda uygun indirimler vardır. Ayder Butik otelleri hakkındaki müşteri yorumları ve değerlendirmeleri muhakkak okuyunuz. Ayder Yaylası Butik otel fiyatları'nı karşılaştırarak size uygun olan bir butik oteli seçebilirsiniz. Erken rezervasyon yaptırarak en güzel mekanlarda en uygun fiyatlarda konaklama yapabilirsiniz. Son dakika tatil fırsatlarından ve kredi kartlarına taksit imkanlarından faydalanma şansına sahipsiniz. 
   

 Ayder butik otel  
Artvin Otelleri
 Mençuna Konakları
Artvin Otelleri
Arhavi Otelleri
 ARHAVİ OTELLERİ
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat