• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar

    • MENÇUNA KONAKLARI
    • Gsm:0533 527 42 12
Mençuna Şelalesi

 ARHAVİ MENÇUNA ŞELALESİArtvin Konaklama 
Mençuna Konakları
 ARTVİN OTELLERİ
Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov

Artvin Bungalov Evleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam88
Toplam Ziyaret385010
Hava Durumu

Hopa Ne Yenilir Ne İçilir ?Hopa'da  Ne Yenir, Ne İçilir?

     Hopa'daki yemek kültürü de Artvin’le aynı özellikleri taşır.  Hopa Otellerinde de Artvin Otelleri gibi ayni yemek kültürüne sahiptir
       
      Karadeniz’in lezzetli yemeklerinin yanı sıra Artvin’in kendine özgü lezzetlerini de bulabilirsiniz. Yerel yemeklerle beraber isterseniz Türk ve dünya mutfağından farklı lezzetleri, kebap, tavuk ve fast food gibi yiyecekleri de tadabilirsiniz Arhavi’de. Hopa’de balık   olarak kırmızı pullu dere balığı ile yapılan yemekler oldukça ünlüdür. Bunun yanı sıra kalkan, palamut ve kefal, istavrit gibi balıkları da farklı pişirme şekilleri ile tadabilirsiniz. 
           Bölgede genellikle lahana ve hamsi ile  yapılan yemekler çok çeşitlidir. Lahana pancarı, lahana dövme, lahana ezme (lu mokteyi), pirinçli lahana (lu princoni) ve lahana sarma bunlardan bazıları. Ayrıca yumurtalı hamsi tava, turşu tava, peynir tava, muhlama, çökelek (minci), el makarnası, hamsili pilav, mısır ekmeği, hamsili ekmek ve tatlılardan da laz böreği, laz baklavası, burma, lapa, kada, termoni,  gibi adıyla da tadıyla da oldukça farklı lezzetleri denemelisiniz.

      Ayrıca Hopa Otelleri kapsamında bulunan Mençuna Konaklarında Arhavi Kestane Balı, acı bal diye nitelendirdiğimiz ya da Mençuna Organik Kestane balı yiyebilir yahut satın alabilirsiniz.

 HOPA HAMSİ TAVA

Mençuna Restorant

Artvin Otelleri

Arhavi Otelleri
 ARHAVİ OTELLERİ
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat