• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar

    • MENÇUNA KONAKLARI
    • Gsm:0533 527 42 12
Mençuna Şelalesi

 ARHAVİ MENÇUNA ŞELALESİArtvin Konaklama 
Mençuna Konakları
 ARTVİN OTELLERİ
Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov

Artvin Bungalov Evleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam88
Toplam Ziyaret385010
Hava Durumu

batum-otelleri

Batum Otelleri    

                 Batum Otelleri ve Fiyatları

         Doğu Karadenizde Artvin iline komşu olan Gürcistan'nın sahil şehridir Batum. Batum gece hayatı, eğlencesi, sahili, mimarı yapısı, yöre insanları, tarihi yerleri, botanik tabiat parkı, otelleri, restorantları, diskoları ve gezilecek ve görülecek bir çok yerler mevcuttur. Batum, Karadeniz sahil ilçelerinden ayıran en önemli özelliği geniş ovalara sahip olmasıdır. Bunun yanında Çoruh Nehri'nin denize döküldüğü yer de Batum'dur. Batum sahilleri Akdeniz sahilleri gibi uzun ve yüzmeye elverişli sahillerdir. Bu sahiller boyunca Batum otelleri ve kalacak ve konaklayacak yerler bulabilirsiniz.
         
         Batum'a gitmek için Batum Havaalanı'nı kullanabileceğiniz gibi Trabzon havaalanını da tercih edebilirsiniz. Trabzon havaalanını tercih ederseniz Trabzon'dan araç kiralayıp Sarp sınır kapısına kadar kiralık araçla gidebilirsınız. Alternatif olarak Trabzon'dan Batum turları ile Batum'a gidip tarihi gezilecek ve görülecek yerleri görme şansınız vardır.

Batum Otelleri
         
           Batum eğlence ve kumar sektörünun çok yoğun olduğu bir bölgedir. Batum'da her kesime hitap edecek ucuz Batum Otel fiyatları bulabilirsiniz. Batum'da 5 yıldızlı oteller mevcut olup, oteller konusunda çeşitlilik arzetmektedir. Batum Otelleri olarak Sheraton otel, Batumi Hotel, Intourist palace hotel ve Radisson Blu Hotel Batumi öne çıkıyor. Batum otelleri, oda&kahvaltı şeklinde olup yarım ve tam pansiyon oteller de bulmanız mümkündür.

          Gürcistan'in sahil ve turizm şehri olan Batum'da Konaklama yapabileceğiniz uygun ve indirimli fiyatlarda Batum Pansiyonları da bulmanız mümkün. Herkesin bütçesine göre konaklama yapacağınız Batum pansiyonlarında online rezervasyon yapabilirsiniz. Batum pansiyon fiyatlarını araştırmak için ise internetten diğer pansiyon fiyatları ile karşılaştırma yapınız.

       Batum'a gezi amaçlı gidiyorsanız önceden Batum hava durumuna bakıp erken uygun fiyatta otel rezervasyonunu yaptırabilirsiniz. Batum'a gitmeden önce Batum otel isimleri ile Batum otel ücretlerini araştırmanızı öneririz. Batum otelleri konusundaki yorumları okuyarak en iyi otelde rezervasyon yapabilirsiniz. Batum merkez otellerini daha yakından takip etmek için internet üzerinden Batum otel forumlarından inceleme şansınız vardır.

      Batum otellerinde rezervasyon yapmak için Booking Batum otellerinden otel ücretlerini ve resimleri inceleyerek online rezervasyon imkanı.

      Batum Otelleri; Batum merkez ve beldelerinin en güzel otellerinde en iyi fiyat garantisi ile internet üzerinden büyük indirimler. Batum otelleri hakkında konuk yorumları, şikayet ve puanlamaları okuyarak size en uygun otel  fotoğraflarını inceleyebilirsiniz. Batum otelleri internet sitelerinden otel fiyatlarını karşılaştırarak  size en uygun otelde erken rezervasyon yapabilirsiniz.

    Batum turları için en uygun tatil ve en güzel fiyat seçenekleri ile Gürcistan Batum otel fırsatlarından yararlanın.

Batum Otel

Artvin Otelleri

Arhavi Otelleri
 ARHAVİ OTELLERİ
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat