• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar
Mençuna Şelalesi
Mençuna Konakları

 ARTVİN OTELLERİ

Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov
Arhavi Otel

Arhavi otel

                                                              Arhavi otel

Artvin otelleri

Artvin otel konaklama

Mençuna Şelalesi

Mençuna şelalesi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam22
Toplam Ziyaret746902
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
Hava Durumu

Mençuna Konakları - Artvin Arhavi Otelleri - Ahşap Bungalov Evler

Mençuna Konakları

Mençuna Konakları - 0 532 485 4958 - Mençuna Şelalesi Manzaralı

 

rize-ayder-otelleri

RİZE AYDER OTELLERİ - ARTVİN ARHAVİ MENÇUNA KONAKLARIrize ayder otel                   

Rize Ayder Otelleri Konaklama Pansiyon Bungalov Butik Yayla Dağ Evleri  ve Fiyatları

 

         Rize Ayder otelleri, genellikle yılın her mevsiminde açık olan konaklama tesisleridir. Ancak bazı oteller, pansiyon, konaklamalar, dağ evleri, butik oteller, ahşap ve ağaç evler, yayla evleri, dağ evleri, köy evleri,  apart yada bungalov konaklamalar genellikle sezonu ilkbaharda açıp güz mevsiminde kapatırlar. Büyük çoğunluğu sadece yaz sezonu çalışmaktadır.  Rize Çamlihemşin ve Ayder Yaylalarında kış sezonlarında kayak gibi kışa yönelik  faaliyetleri de mevcuttur. Karadeniz Bölgesi sahil il ve ilçelerimiz olan Artvin, Rize ve Trabzon'da her  mevsim  kendine özgün güzelliği ile bir başka güzeldir.   

   Rize; Karadeniz bölgesinin doğu karadeniz bölümünde yer alan yağmuru ve çayları ile meşhur küçük bir sahil şehridir. Rize'de hemen hemen her mevsimde yağış görülür. Rize'nin en önemli geçim kaynaklarından biri çay'dır. Rize'de üretilen çayları tamamı Türkiye'deki çay ihtiyacını karşılar.   

     Rize ili  yaylaları, ormanları, dereleri, şelaleleri, Ayder  kaplıcaları, camileri, kiliseleri, doğa manzaraları, tarihi eserleri, ses sanatçıları, siyasi kişiler, Zil kalesi, Anzer balı, Rize bezleri, Zilkale Gölü, Kaçkar Dağları, Fırtına Deresi Vadisi, Çay bahçeleri, hamsisi, Ziraat tepesi, balıkları, muhlaması ve yöresel yemekleri ile meşhurdur.   

      Rize'de yeşilin her tonunu bulabileceğiniz doğa harikası bir kenttir. Rize'de gezip görülecek yerler arasında Fırtına deresi, ikizdere, Anzer yaylası, Ayder Yaylası Kaplıcaları, Zilkale, Dağbaşı, Botanik bahçesi, Rize Kalesi, Palovit Şelalesi, Fındıklı konakları, Ovit Yedigöller ve Kaçkarlar bunların başlıcalarıdır.  


          Rize Otelleri   

  Karadeniz Bölgesine son dönemlerde yerli ve yabancı turistlerin yoğun talepleri karşısında Rize ilinin önemi artmaya başlamıştır. Son zamanlarda Saudi Arabistan'dan gelen arap turistleri Ayder Yaylasına ilgi artarak  Rize turizmine önemli katkılar sağlamaktadır. Rize'de yaylalarında doğa yürüyüşleri yapabileceğiniz gibi bunun yanında rafting, yamaç paraşütü yapabilir; resim ve fotoğraf çekebilirsiniz. Bu sebeple Rize'de yerli ve yabancı turist sayısı arttıkça konaklama, otel, konaklama ve pansiyon ihtiyacı da artmaya başlamıştır.


Rize Butik Otelleri

 


       Rize Ayder Otelleri ve Rize butik otelleri merkezde olduğu gibi iç kesimlere dağ ve yaylalara mevcut olup  genellikle dağ ve orman manzaralı otellerdir. Rize bölgesi konaklama yerlerine ulaşımı kolaydır. Genellikle oteller ve pansiyonlar oda&kahvaltı şeklinde çalışmaktadırlar. Rize otellerinde müşteri isteğine  bağlı olarak yarım yada tam pansiyon isteğinize göre  rezervasyon yapabilirsiniz. 
 

Mençuna Konaklama Pansiyon


        Rize bölgesi otelleri  daha çok Rize Ayder Otelleri, Konaklama, Pansiyon, Bungalov, Butik Evleri ile uygun fiyat olan ahşap yapılardan oluşur. Rize Otel sahipleri sempatik, güler yüzlü   ve dost canlısı insanlardır. Rize yöresine özgü yemekler, tatlılar, balıklar, et ve izgara çeşitlerini mevcuttur. Rize otellerinde   uygun fiyatlar için bahar aylarını tercih etmenizi öneririz.Rize Çamlihemşin Otelleri     

          
 
Rize Çamlihemşin otelleri tarihi binaların restore edilmesi ile beraber küçük ve butik otelleri  ile birlikte yayla evlerine de rastlamanız mümkündür. Çamlihemşin otellerininde makul fiyat seçenekleri ile ekonomik olarak her kesime uygun konaklama yerleri vardır. Çamlihemşin'de Fırtına Vadisinı, yaylaları ve şelaleleri gerçekten görmeye değer doğa harikası yerlerdir. Tatil planlarınızda Çamlihemşin ve Ayder Yaylası var ise en iyi fiyat garantisi ile  erken rezervasyon yapabilirsiniz.        


Rize Otelleri       

    Rize Ayder Otelleri genellikle Trabzon havaalanına 80 ile 100 km uzaklıktadırlar. Oteller sahil ve şehir merkezlerinde olduğu kadar iç kesimlerdeki otel ve pansiyonlar doğa içerisinde ve orman manzaralı otantik yapılardır.    

Rize Ayder Yaylası Otelleri


   Rize yaylası otelleri yöre mimarisine uygun ahşap bungalov evler de bulmanız mümkündür. Konaklamalar  daha çok çocuklu ailelere hitap edecek  tesisler olup sauna, klima, 24 saat sıcak su, Lcd Tv, internet  ve uydu yayınları bulmak mümkündür. İntenet üzerinden Rize ve Çamlihemşin otelleri araştırıp fiyatlarını karşılaştırmak gerekir. Rize bölgesinde bazi oteller son derece lüks konaklama hizmeti vermektedirler. Rize'de butik otel, dağ evleri, pansiyonlar da mevcuttur. Konaklamada daha çok doğa içerisinde manzaralı  bir yer tercih ederseniz mutlaka butik otel, ahşap evler, bungalov yada dağ evlerinde kalmanızı öneririz.

Artvin Otel Fiyatları


Rize Otel Fiyatları


      Rize otel fiyatları, Rize Ayder Otelleri, Konaklama, Pansiyon, Bungalov, Butik Evleri  Fiyat politikalari konaklayacağınız otele ve konaklayacağınız zamana göre değişkenlik gösterebilir. Şehir merkezlerindeki otellerin fiyatları yıl boyunca genellikle aynıdır. Rize konaklama yerleri olarak bungalov, motel, pansiyon, dağ evi, ağaç evler, tatil oteli, camping otelleri hem kategoriye göre hemde konaklamaların konumlarına göre fiyatlar değişmektedir.   

    Bunun yanında Ayder yaylası, Çayeli ve Ardeşen gibi turistik otellerde ve bölgelerde ise otel fiyatları ise mevsime ve sezona farklılık gösterir.

        Rize konaklama fiyatları yaz sezonunda fiyatlarda artış gösterip  kış sezonunda fiyatlar düşer. Fakat Rize'de hangi mevsimde konaklama yaparsanız yapın her kesim insanların bütçesine  göre otel bulmanız mümkündür.  Rize otelleri, rezervasyon yapacağınız oda tipine ve otelin kategorisine göre değişiyor. Konaklama yapacağınız mekan lüks olmaya gerek; temiz ve rahat olsun diyorsanız daha uygun fiyatlarda yer bulmanız mümkündür.
 

Arhavi pansiyonları


Rize Pansiyonları


       Rize Pansiyonları Rize ve beldelerinin en güzel konaklama, otel ve pansiyonlarda en uygun fiyat garantisi ile internet üzerinden büyük indirimler. Rize otellerinde kalan konukların Rize otelleri hakkındaki yorumları, değerlendirmeleri, şikayet ve puanlamaları okuyarak otellerin fotoğraflarını inceleyebilirsiniz.  Rize otellerinin fiyatlarını karşılaştırarak internet üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz. Ayrıca Rize Ayder otelleri ile ahşap konaklama evleri ve yerlerindeki indirim ve son dakika fırsatlarından yararlanabilirsiniz.


Online Rezervasyon

 

Hemen online rezervasyon yapabilmek için aşağıdaki iletişim bilgileri ileirtibata geçerek rezervasyon yapabilirsiniz.
 
Artvin Otelleri
Arhavi Otelleri
Mençuna Şelalesi

Mençuna şelalesi

Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat