• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar
Mençuna Şelalesi
Mençuna Konakları

 ARTVİN OTELLERİ

Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov
Arhavi Otel

Arhavi otel

                                                              Arhavi otel

Artvin otelleri

Artvin otel konaklama

Mençuna Şelalesi

Mençuna şelalesi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret746900
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
Hava Durumu

Mençuna Konakları - Artvin Arhavi Otelleri - Ahşap Bungalov Evler

Mençuna Konakları

Mençuna Konakları - 0 532 485 4958 - Mençuna Şelalesi Manzaralı

 

arhavi-otelleri

    
Arhavi Otelleri


    
                 

  Arhavi Otelleri, Doğu Karadeniz Bölgesinde ikliminin tüm özelliklerini olduğu gibi yansıtan yemyeşil ormanları, Camileri, Köprüleri, Şelaleleri, kiliseleri, yaylaları, Festivalleri  ve mavi ile yeşilin her tonunun iç içe olduğu doğa harikası bir yerde konumlanıyor. 

 

    Arhavi otelleri doğa içerisinde yer alan konaklama tesislerinde günümüz modern imkanlarını da bulmak mümkümdür. Doğanın içinde, yeşilin her tonunu barındırıp gözlerinizin önüne getiren Artvin Arhavi otelleri, pansiyonları ve butik otellerini Arhavi Otelleri fiyatları Rehberi'nden telefon numaralarını alarak uygun fiyat seçeneklerini farklı kategorilerde oteller bulabilirsiniz. Ayrıca çok uygun ve indirimli fiyat seçenekleri ile herkesin ödeme gücüne göre otel bulunabiliyor. Ayrıca otel fiyatları da diğer aylara göre farklılık göstermiyor. Özel ve bayram günleri hariç senenin her dönemi fiyatlar aynı.   

       Arhavi Otelleri, ekoturizm  potansiyeli ve gelişen olanakları ile Arhavi'deki konaklama imkanları da her geçen gün daha da artmaktadır. Artvin şehir merkezinde ve çevre illerde ve ilçelerde bir  çok otel, pansiyon ve konaklama tesisleri  bulunmaktadır. Bunun yanında Artvin kent ve merkez otellerinin yanında Arhavi butik otelleri, küçük oteller, konaklama yerleri, tatil köyleri, tatil yerleri, köy evleri, yayla evleri, dağ evleri, bungalov evleri, apart otelleri gibi farklı seçeneklerde konaklama yerleri sunmaktadır tatilcilere.
           
      Eğer Artvin'e doğa turizmi amacıyla geldiyseniz yaylalarda ve doğa ile iç içe bulunan Artvin Arhavi otellerinden birini tercih edebilirsiniz. Artvin'de tatil yapmak için  Artvin tatil yerlerini önceden planlama yaparak iyice araştırmak gerekir. Tatil yapacağınız yerler hem  şehir merkezinde olmak isterseniz  Arhavi merkezinde yer alan Arhavi Merkez oteller'den birinde de konaklama yapabilirsiniz.

Artvin Arhavi otelleri

        
    Artvin Arhavi otelleri, hem sayısal hem de  nitelik olarak tatilcilere yeterince seçenek sunmaktadır. Ayni zamanda her bütçeye uygun bir konaklama imkanı sunan  Artvin otellerinde dilediğiniz gibi konaklama gerçekleştirebilirsiniz.

  Artvin Arhavi yayla evleri, muhteşem bir doğa ile iç içe yer alan Artvin otellerinde orman manzaralı konaklama yerlerinde  yaptığınızda hem kentin stres ve yorgunluğunu geride bırakacak hem de doğal bir ortamda sağlık ve huzur bulacaksınız.

      
         Artvin'e geldiğiniz anda doğanın içerisinde kokusu, havası, tepeleri, nehirleri, ormanları, manzarası  ve tertemiz havası sizi sarıveriyor. Daha o an büyük şehirlerden yoğun ve yorgun zamanlarını unutuyorsunuz. Doğu Karadeniz bölgesinde yer alan Artvin bölgesi son yıllarda turistlerin akımına uğramaktadır. Bu sebeple yılın her mevsiminde Artvin'e gelen yerli ve yabancı turistleri ağırlayan Artvin konaklama yerleri her geçen gün sayısısal olarak artmaktadır. 

        Arhavi otelleri ile Arhavi butik otelleri'nin  hemen hepsi doğanın içerisinde, yemyeşil ağaç ve ormanların ortasında konumlanmıştır. Buna alternatif olarak şehir merkezinde ve çevre ilçelerde de tesisler bulabilirsiniz. Oteller daha çok  oda&kahvaltı şeklinde hizmet veren Arhavi ahşap evleri,  ahşap ve doğayla uyumlu mimarisi ile göze çarpıyor. Doğa içerisinde yer alan tesislerde günümüz modern imkanlarını da bulabilirsiniz.

           

Artvin Konaklama Pansiyon
   
 
           Artvin, doğu karadeniz bölgesinde tatil yapmak için en güzel şehirlerden biridir. Artvin, ormanları, yeşilliği ve doğa harikası ile yerli ve yabancı turistlerin keşfedilmemiş doğayı, tarihi ve yaylalarını görme şansına sahip oluyor. Artvin'in yemyeşil dağları, şelaleleri, ırmakları, yaylaları, gölleri, nehirleri, şenlikleri, yüksek dağları, tarihi eserleri ve ormanları ile Artvin Karadeniz'de önemli turizm yerlerinden biridir.

     Arhavi otelleri içerisinde yapısı ahşap bungalov evler olan Mençuna konakları sakin bir ortamda doğa içerisinde bir oteldir. Konaklamanın hemen önünde kamilet deresi olup hem yüzebilir hem de isterseniz kırmızı benekli alabalık yakalama şansınız vardır.

      Arhaavi'de romantik en güzel balayı yapmak için, Arhavi balayı otelleri içerisinde gürültüden uzak Mençuna şelalesi karşısında doğa içerisinde hayatınızda unutamayacağınız bir balayı ne dersiniz.?

Artvin Arhavi Gezi Rehberi    


2023 yılı planlarınız arasında Artvin Arhavi gezi rehberi eşliğinde Artvin'de tatil yapmak isterseniz erken rezervasyon yaparak en uygun ve indirimli rezervasyona sahip olabilirsiniz. Erken rezervasyon yaparak en iyi konaklama yerlerinde uygun fiyatlarda tatil imkanına sahip olabilirsiniz.


Mençuna Konakları

   

       Artvin Arhavi otelleri hakkında detaylı bilgi almak için Artvin'de yer alan konaklama evleri ve yerlerindeki son dakika tatil fırsatları takip edip taksitlendirme imkanını yakalayabilirsiniz

    Artvin Arhavi'ye tatile geldiğinizde Arhavi ilçesinden 13 km uzaklıkta bulunan Mençuna Şelalesini mutlaka görülmesi gereken yerlerden biridir. Artvin Arhavi'de en çok gezilen yerlerden biri olan Mençuna Şelalesi Türkiye'nin en uzun ve en yüksek şelalesi'dir. Şelale özellikle doğa sever insanların görmesini tavsiye ettiğimiz 90 metre yükseklikteki doğa harikası bir yerdir. Kamilet vadisi ve Mençuna şelalesi gezdikten sonra ayrıca konaklayabileceğiniz Arhavi otelleri arasındaki Mençuna Konaklarında konaklayabilirsiniz        

 
Artvin Otelleri
     
     

    Artvin Arhavi otelleri, iş hayatınızdaki yorgunluğunuz atabileceğiniz ve stresten uzak doğa mazarasi, yöresel yemekleri, temiz havası, yağmuru ile tatil yapabileceğiniz mekan Mençuna Konakları. Artvin tatil yerleri arasında Mençuna şelalesi ve orman manzarası ile çam kokulu odalarında konaklama yapabileceğiniz mükemmel bir yerde bulunmaktadır.

Artvin turları, Aileye uygun en uygun fiyat seçenekleri ile harika tatil imkanı  Mençuna Konakları. 

   Arhavi otelleri içinde Mençuna Konakları hakkında gerçek konuk yorumları ve değerlendirmeleri mutlaka okuyup resimleri inceleyiniz. Mençuna konakları oda fiyatlarında genellikle kahvaltı dahil konseptiyle çalışmaktadır. Konaklamanın hemen yanında öğle ve akşam yemekleri yiyebileceğiniz Mençuna Restaurant bulunmaktadır. Mençuna Restaurant yöresel yemekleri yanında muhlama ve akçabat köfte gibi yemekler mevcuttur.

       Artvin otelleri ile Artvin tatil evleri ve yerleri için en güzel konaklamalarında en uygun fiyat garantisi ve internet üzerinden büyük indirimler. Artvin bölgesinde otel rezervasyonu yaparken konaklama yerinin büyüklüğü ve yapısının yanında gezilecek ve görülecek yerlere uzaklığını de dikkate almanızı öneririz.

         Arhavi Otelleri, Karadeniz bölgesinin en güzel sahil şehirlerinden biri olan Artvin ilinin Arhavi ilçesindedir.  Son yıllarda Artvin bölgesi ve ilçeleri olan Arhavi, Hopa, Borçka, Ardanuç, Şavşat, Murgul ve Camili ve Macahel çevresindeki yerli ve yabancı turistlerin ilgisinin artmasi sonucu konaklama, otel, pansiyon, bungalov evler, butik ve küçük oteller, apart otel, yayla evleri, ağaç evler, dağ evleri, köy evleri, tatil evleri ve tatil köyleri gibi  tesislerinin de sayısı oldukça artmıştır. Bu bakımdan son zamanlarda Artvin Arhavi otelleri Artvin'deki turizm ve konaklama açısından daha da önem kazanmıştır. artvin arhavi otelleri


  Artvin'in  sahil ilçeleri olan Hopa ve Arhavi ilçeleri tipik karadeniz iklimi gösterir. Yazları denizin buharlaşması ile nem oranı yüksektir. Sahilden içeriye doğru gittikçe nem oranı ciddi şekilde azalma olur. Çoruh Nehrinin akışı, yemyeşil yaylaları, yüsek dağları, köprü nehirleri ile Karadeniz insanlarının misafirperverliği ve sıcak kanlılığı ile bir başka güzellik katıyor.
        Arhavi ilçesi Artvin'in tarihi ve medeniyeti ile benzerlik göstermektedir. Arhavi ilçesinin nüfusu yüzde yüz laz'dır. Karadeniz'in kendine özgü Lazca konuşulmaktadır. Arhavi'de deniz sahilinde gezip plajlarında ailenizle birlikte denize girebilirsiniz. Yaz aylarında nüfus yoğunluğu oldukça artar. Ağustos ayının son haftasında Arhavi kültür ve sanat festivalı her yıl düzenlenmektedir. Bu bakımdan Arhavi'ye yaz aylarında yerli ve yabancı turisler yoğun ilgi göstermektedir.

       Artvin Arhavi'de son zamanlarda gelen turistler sayesinde konaklamaya ihtiyacı doğmuş ve alternatif konaklama ve otel ve pansiyonlar sayısı da artmaya başlamıştır. Arhavi'nin yayla turizmi gezilecek ve görülecek o kadar yerler var ki, bir haftada ancak gezip görebilirsiniz. 

      Artvin Arhavi otelleri, konaklama ve pansiyonlar en iyi fiyat garantisi ile büyük indirimler uygulanmaktadır.  Aile ve çocuklarınızla çok rahat tatil yapıp konaklama yapabileceğiniz Artvin Arhavi otel, uygun fiyat seçenekleri ile internet üzerinde erken rezervasyon yapabilirsiniz. Arhavi otellerinin yanında çevredeki beldelerde büyük küçük butik oteller ve pansiyonlar bulunmaktadır.

Son dakika fırsatlar, indirimli fiyatlar

 

    Artvin il merkezinde yer alan pansiyon, otel ve konaklamalarda yada ahşap butik otel ve pansiyonlarda konaklama yapabilirsiniz. Arhavi otel fiyatları mevsime göre değişkenlik göstermektedir. Arhavi'de oteller oda&kahvaltı şeklinde çalışmaktadır. Sabah kahvaltısını açık büfe ve yöresel kahvaltı Mençuna Konakları'da yapabilirsiniz. Yöresel yemekleri ile Mençuna otel ve pansiyonlarda bulabilirsiniz.

     Artvin Arhavi otelleri fiyatları hakkında konuk yorumları, değerlendirme, şikayet ve puanlamaları okuyup resimlerden otelleri inceleyebilirsiniz. Size en uygun en güzel otellerde en iyi fiyat garantisi ile son dakika fırsatlarından yararlanbilirsiniz. Arhavi civari ahşap otel ve evlerde en avantajli fiyat seçenekleri ile erken rezervasyon yapabilirsiniz.


Arhavi otel

    Arhavi Otelleri  rezervasyonları yaparken o bölgede gezilecek görülecek ve tarihi ve turistik yerleri de dikkete alarak rezervasyon yapabilirsiniz. Artvin Arhavi tatil yerlerini gezerken ulaşımı kolay olması açısından konaklama yerlerinin seçilmesinde çok dikkat edilmesi gereki

 


Yorumlar - Yorum Yaz
Artvin Otelleri
Arhavi Otelleri
Mençuna Şelalesi

Mençuna şelalesi

Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat