• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar
Mençuna Şelalesi
Mençuna Konakları

 ARTVİN OTELLERİ

Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov
Arhavi Otel

Arhavi otel

                                                              Arhavi otel

Artvin otelleri

Artvin otel konaklama

Mençuna Şelalesi

Mençuna şelalesi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam22
Toplam Ziyaret746902
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
Hava Durumu

Mençuna Konakları - Artvin Arhavi Otelleri - Ahşap Bungalov Evler

Mençuna Konakları

Mençuna Konakları - 0 532 485 4958 - Mençuna Şelalesi Manzaralı

 

Uzungöl Otelleri


Uzungöl Otelleri, Artvin Arhavi Mençuna Konakları 


Uzungöl Otelleri, Trabzon Çaykara ilçe ve beldesinin en güzel otel, konaklama ve pansiyonlarda en iyi fiyat garantisi ile internet üzerinden büyük indirimler.

          
 
       Trabzon'un Çaykara ilçesine bağlı turistik beldedir uzungöl.  Sık ormanları ve doğal güzelliği ile iç ve dış turistleri cezbetmektedir. Adını kıyısında bulunduğu gölden alır. Bu göl yamaçlardan düşen kayaların, Haldizen Deresi'nın önünü kapatmasıyla oluşmuştur.
           
     Uzungöl'e bir çok yöreden ziyaretçi akını olmaktadır, çeşitli milletlerden oluşan bu ziyaretçiler sayesinde, çeşitli kategorilerde  Uzungöl tesisleri yapılmıştır.          
                           

  Trabzon Uzungöl otelleri, bir güzel yanı de gölün çevresinde yer almaktadır. Öncelikle alabalık tesisleriyle başlayan yerleşim ve turizm beraberinde Uzungöl Otellerinin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Neredeyse her uzungöl otelinin leziz balıklar yiyebileceğiniz restoranları bulunmaktadır.
      
Mençuna Konakları         


       Trabzon uzungöl otellerinin
bir güzel yanı da, işletmecilerin her daim güler yüzlü, sıcakkanlı kişiler olmasıdır. Bu sayede  sakin bir doğanın içinde dinlenirken, bir bakarsınız ki kemençe çalmaya başlamış ve horon ekibi ortaya dökülmüş, dayanamaz siz de kendinizi atıverirsınız ortaya.
     
         Trabzon uzungöl otelleri, bu beldenin tüm doğa güzelliklerinden yararlanmanız için, sizleri tesislerın dışına da taşıyorlar. Uzungöl civarında bulunan göller bölgesine dağ yürüyüşleri düzenliyorlar, yeterli sayıda ekip oluşturursanız,  rehberinizde bu yolculukta liderlik ediyor. 

الفنادق أوزنجول

   
     Uzungöl Otelleri  - Trabzon uzungöl otellerinin güzel yanı işletmecilerin her zaman güler yüzlü ve sıcakkanlı olmalarıdır. Kemençe ve horon her zaman kaçınılmaz aktivitelerdir. 
         
      Trabzon uzungöl otelleri, bu beldenin tüm doğa güzelliklerinden yararlanmanız için, sizleri tesislerin dışına da taşıyor. uzungöl cavarında bulunan göller bölgesine dağ yürüyüşleri düzenliyorlar.  yeterli sayıda ekip oluşturursanız rehber eşliğinde yolculukta liderlik ediyor.
     
        Uzungöl Otel Fiyatları
- Türkiye'nin bir çok yerinden kişilere az çok sevenlere sorarsanız Uzungöl'u, ya hemen anlatmaya başlar güzelliğini ya da ne kadar çok gitmek istediklerini söylerler.  Güzelliğinden dolayı Uzungöl'ü, bir çok gezgin de görmek için yollara çıkıyor bahar aylarında.
          
Mençuna Konakları
  

  Uzungöl otelleri konuk değerlendirmeleri, yotumları, şikayet ve puanlamaları okuyarak rezervasyon yapabilirsiniz

 
     Her mevsim güzel yaşanır Trabzon Yaylalarında ama Uzungöl için güneşin parlayıp gölün sularını ısıttığı, yamaçları yemyeşil ağaçların sardığı bir göl manzarası daha da çok cezbeder misafirleri.

      2023 yılında da 4 mevsim hizmet veren Uzungöl otelleri her sene daha iyi hizmet verebilmek için erken açar işletmeler tesisleri.
             
  Uzungöl otelleri ile birlikte Uzungöl otel fiyatları da 2024 yılının bahar ayları için tekrar fiyatlar gözden geçirilerek bir çok seçenek ile birlikte gezgin ve tur firmalarına sunulmuştur. Yılın her mevsimi hizmet veren Uzungöl otelleri oldukça da çeşitli. Daha çok ahşap olan Uzungöl otellerinin bulunduğu bu vadide, Uzungöl otel fiyatları müstakil ahşap yapılar biraz daha fazla olacağa benziyor.
            Mençuna Konakları 

      Ancak vaktinizin çoğunu doğada geçirmek istiyorsanız küçük bir Uzungöl pansiyonu da sizin için yeterli olacaktır. Oda kahvaltı ağırlıklı hizmet veren pansiyonlarda , Uzungöl otel fiyatları 2024 yılında da oldukça uygun tatilinizi Uzungöl otellerinde geçirmek  istiyorsanız ,erken rezervasyon  yaptırabilir ve tatilinizi şimdiden planlamaya başlayabilirsiniz.
..
     
Mençuna KonaklarıUzungöl Otellerini internet sitesi üzerinden otel fiyatlarını karşılaştırarak en uygun oteli seçerek rezervasyon yapabilirsiniz.

 
Uzungöl Butik Otelleri -  
Trabzon'un Çaykara ilçesine bağlı Uzungöl, yüksek tepeler arasında sıkışıp kalmıştır ve yamaçlardan gelen büyük heyelanın Haldizen Deresi'nın önünü kapatmasıyla oluşan bir heyelan gölüdür.

Mençuna Şelalesi

 

        Bu harika biyolojik çeşitlilik ise, beraberinde bir çok turisti bölgeye çekiyor. Uzungöl sakinleri de beldelerini görmek isteyen misafirleri ağırlamak için birbirinde keyifli Uzungöl butik otellerini inşa etmişler.    
      

      Kimi Uzungöl butik otelleri ahşap bungalov evlerden oluşuyor, kimisi ise  küçük katlı binalardan. Ancak her birinin ortak bir yani var ki harika bir manzaraya sahip olmaları. Üstelik her Uzungöl butik otelinin ayni zamanda harika bir alabalık  tesisi ve restoranı olduğunu da belirtmek gerekir. 

       Uzungöl Pansiyonları
- Trabzon Uzungöl'de kış mevsimi harıç, gölü çevreleyen tepelerde yeşillik ve çiçekler hiç eksik olmuyor. Bir çok endemik bitkiye ev sahipliği yapan yörede boz ayı, vaşak, ve dağ keçisi de yaşıyor.Tüm bu güzellikleri nedeniyle Uzungöl, doğal SİT alanı ve tabiat parkı statüleri aldı.       


     Uzungöl her ne kadar korunan bölgelerimizden olsa da kimi yanlış mühendislik uygulamaları yüzünden, doğa harıkası olma özelliğini kaybetti.  Ancak Uzungöl pansiyonları hala dikkat ediyorlar ve koruyorlar beldelerini.

Mençuna konakları            
       En iyi fiyata hayalinizdeki uzungöl otelleri ile iletişim kurarak online rezervasyon yapabilirsiniz. Uzungöl otel, pansiyon ve konaklama evleri ile yerlerindeki son dakika tatil fırsatlarından yararlanın.    


   Trabzon Uzungöl pansiyonları, gölün çevresinde sıralanıyor ve çoğu ahşap yapıdan oluşuyor. Bungolav evler tarzında düzenlenen Uzungöl pansiyonlarında, 2-3-4 kişilik pansiyon odaları bulunuyor. Ancak en güzel yanları ise doğrusunu söylemek gerekirse harıka sofraları.

         Uzungöl pansiyonları ayni zamanda zamanda birer alabalık restoranı. Hemen hepsinin kendilerine ait tesisleri var. İstediğiniz büyüklükte bir balık havuzuna girerek, alabalıkları seçiyorsunuz, sizin için harika bir şekilde hazırlayıp masanıza getiriyorlar. Harika bir göl manzarası eşliğinde size de sadece tatmak kalıyor.   

      Uzungöl pansiyonlarında alabalık kadar ünlü bir lezzet daha var, 20-30 çeşitten oluşan, harıka yöresel kahvaltıları. işte mide düşkünleri için bir günün planı çıktı bile.   

    Trabzon uzungöl'un en güzel pansiyon, konaklama ve otellerde en iyi fiyat garantisi ve büyük indirimlerden internetten üzerinden yararlanabilirsiniz. Konukların değerlendirmeleri, yorumları ve puanlamalarını okuyup resimlere bakabilirsiniz. 

          Uzungöl otelleri sitesi üzerinden otel fiyatlarını karşılaştırarak en uygun oteli seçerek rezervasyon yapabilirsiniz. En iyi fiyata uzungöldeki ideal otelinizle iletişim kurarak online rezervasyon yapabilirsiniz. Ayrıca uzungöl otelleri ile konaklama yerlerindeki tatil fırsatlarını yakalayın.

Artvin Otelleri
Arhavi Otelleri
Mençuna Şelalesi

Mençuna şelalesi

Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat