• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar
Mençuna Şelalesi
Mençuna Konakları

 ARTVİN OTELLERİ

Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov
Arhavi Otel

Arhavi otel

                                                              Arhavi otel

Artvin otelleri

Artvin otel konaklama

Mençuna Şelalesi

Mençuna şelalesi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret746895
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
Hava Durumu

Mençuna Konakları - Artvin Arhavi Otelleri - Ahşap Bungalov Evler

Mençuna Konakları

Mençuna Konakları - 0 532 485 4958 - Mençuna Şelalesi Manzaralı

 

ayder-yaylasi-otelleri

AYDER YAYLASI OTELLERİ, AYDER OTELLERİNDE İNDİRİMLİ FİYATLAR 2023     Ayder Yaylasi Otelleri, Doğu Karadeniz Bölgesinde Rize İlinin Çamlihemşin İlçesinde Bulunan En Güzel Tatil Evleri Ve Yerleridir.

   Ayder Otelleri

   
Ayder Yaylası Otelleri genellikle ahşap küçük ve butik  oteller tarzı yapılardır. Bunun yanında Ayder yaylasına yoğun ilgi karşısında birçok oteller, konaklama ve pansiyon yerleri yapılmıştır. Ayder yaz aylarında yoğun talep karşısında mevcut yapılar ve konaklamalar ihtiyaca cevap vermemektedir. Buradaki bütün yapılar tamamına yakını ahşap yapılardır. Küçük ve  Butik oteller yanında bungalov tatil evleri konaklama tesisleri de oldukça rağbet görmektedir.


Ayder Yaylası Nerede?


     Ayder yaylasına Rize ilinin sahil yolundan Çamlihemşin ilçesinin merkezinden Fırtına vadisi boyunca gidilir. Ayder yolu tamamen asfalt olup oldukça manzaralı doğa içerisinde Fırtına vadisi boyunca 20-25 dakikalık bir yolculuk sonucunda ulaşılır.

Ayder Bungalov Evleri


    Rize Ayder Yaylasi Otelleri yerli ve yabancı turistlerin yılın dört mevsiminde konaklama  ve tatil yapabilecekleri otel, pansiyon ve konaklama yerleridir. Ayder yaylasının diğer  tatil beldelerinden farkı ulaşımı kolay olmasının yanında yol boyunca Fırtına vadisi ile muthiş manzaraların yanında kaplıcaların mevcut olmasıdır. Ayder yaylası kış aylarında kar seviyesi ne olursa olsun yolu her zaman açıktır. Burada özellikle kış aylarında ayder yaylasında şenlikler, kayak ve etkinlikler düzenlenmektedir.

Arhavi konaklama

       

Ayder Yaylası Kaplıcaları


Ayder Yaylası Kaplıcaları
, Ayder yaylası ve  Ayder otelleri için önemli bir fırsattır. Buraya gelen yerli  ve yabancı turistler bir taraftan tatil yaparken diğer taraftan sağlık ve tedavi amaçlı Ayder Kaplıcalarından istifade etmektedirler. Ayder Kaplıcaları romatizmal hastalıklara, eklem kireçlenmelerine, egzema ve astım hastalıklarını tedavi edici özelliği vardır.

     Ayder Yaylası civarında gezilecek görülecek yerler arasında  Anzer Yaylası, Pokut Yaylası, Palovit şelalesi, Rize Zilkalesi, Ayder Kaplıcaları, Fırtına vadisi, Taş köprüler, kaleler, Camiler, Eski Rize evleri, Kaçkar Dağı Mili Parkı, Kavrun yaylası, Gito Yaylası, Elevit Yaylası, Palovit Yaylasi, Avusor Yaylaları görülmeye değer yerlerdir.

Mençuna KonaklarıAyder Yaylası


Ayder yaylası, Rize ilinin Çamlıhemşin ilçesinde Fırtına Vadisi güzergahından  asfalt yol üzerinden ulaşımı oldukça kolay bir tatil beldesidir. Ayder yaylası; temiz havası, manzarası, ormanlanları, dereleri, yaylaları, ırmakları, kaplıcaları ve konaklama tesisleri ile ünlenmiş bir yerdir. 1987 yılında turizm merkezi ilan edilen Ayder Yaylası 1984 yılında da Milli Park ilan edilmiştir. Ayder her geçen gün gerek alt yapı olarak gerekse de otel, konaklama ve pansiyon isimleri adı altında birçok yapı yapılmıştır. 


Mençuna Şelalesi

        Ayder Yaylası oteller, her kesime ve aileye uygun tarzda oteller vardır. Çocuklu ailelere uygun  konaklama yerlerinin yanında balayı çiftleri için de romantik balayı yapabileceği  bir çok otantik ve ahşap yapılar mevcuttur. Ayder yaylasında konaklamalar genellikle oda&kahvaltı şeklinde çalışmaktadırlar. Ancak otellerle yapılan anlaşma ve sözleşmeler gereği ihtiyaca göre yarım pansiyon ve tam pansiyon şeklinde anlaşmalar da yapılabilir.

 ayder yaylasi otelleri       

Ayder Yaylası Konaklama


        Ayder Yaylası konaklama yerleri herkesin bütçesine  uygun  mekanlar bulabileceğiniz gibi fiyatları da farklılık göstermektedir. Konaklamalarda ihtiyaca cevap verecek her türlü donanımlar vardır. Odalarda internet, telefon, Lcd tv, yerli ve yabancı uydu yayınlar ve oyunlar vardır. Ayder  konaklama evleri ve yerlerinin tamamına yakınında ya da otellerin bünyesinde restorantlar vardır. Otelin Restorantlarında kahvaltı yapabileceğiniz gibi yöreye özgün bir çok yemekler de bulabilirsiniz.

Mençuna Konaklama Evleri

        Ayder Yaylası küçük ve butik oteller şehir merkezinden uzak orman ve dağ manzaralı konaklamalardır. Ayder yaylası otellerinde güler yüzlü personellerle modern bir yapıyla donatılmış bu oteller daha çok  dağ eteklerinde konumlandırılmıştır.  

Mençuna Konaklama Evleri

        Ayder Yaylası Pansiyonları, yılın her döneminde hizmet veren bu pansiyonlar daha çok trekking, rafting ve yayla gezilerine çıkan turizm sektörüne uygun yerlerdir. Butik otellerden daha uygun fiyatlarda bulabileceğiniz pansiyonlar okulların kapanması itibari ile yoğun talep görmektedir.
   
Mençuna Konakları
   
Ayder Yaylasının en güzel orman manzaralı restorantlarda alabalık, akçabat köfte, kiremitte balık ve yöresel yemekleri yiyebilirsiniz. Rezervasyon yapacağınız Ayder Otelleri manzaralı olmasına dikkat ederek Ayder deresine ve ormana bakan bir Ayder otel olsun.Çünkü oteliniz manzaralı olursa burada bol miktarda Ayder yaylası fotoğraflarını çekebilesiniz.

       Ayder yaylasında özellikle Ayder balı'nın tadına bakmanızı öneririm. Dah çok kestane ve çam balı ağırlıklı olan Ayder balı şifa kaynağı niteliğindedir. Buranın en meşhur balı ise Anzer yaylasında üretilen Anzer Balı'dır.

Ayder Yaylası Bungalov Evler


    Ayder yaylası bungalov evleri en güzel yerlerde en uygun fiyatlarda konaklama yapabilmeniz için erken rezervasyonlarda uygun indirimler. Yılın çoğu zamanı yağışlı olan karadenizde tatil yapanlar için özellikle yürüyüş ayakkabısı ve yağmurluk yanında getirmelerini ivedilikle öneririz.

Mençuna Konaklama Evleri


       Ayder Otelleri, Ayder yaylasında bulunan  en güzel pansiyon, konaklama ve otellerde en uygun şartlarda en iyi fiyat garantisi ile indirimler. Ayder yaylasının 2023 yılı için otel fiyatlarında erken rezervasyonlarda %50 'lere varan indirimler.

Ayder Yaylası otel fiyatlarını inceleyerek Ayder pansiyon, ve konaklamalar hakkında müşteri yorumları ve değerlendirmeleri dikkate alarak otel seçebilirsiniz. 

         Son dakika Ayder yaylası otel indirimleri ve özel kampanyaları takip ederek en uygun fiyatlarda konaklama ve tatil imkanlarını takip ediniz. Ya da erken rezervasyonlarda uygun fiyatlarda Ayder'de kalınacak yerlerde rezervasyon yapabilirsiniz. Etiketler: Ayder yaylası otelleri, Ayder şömineli oteller, Ayder otel fiyatları, Ayder yaylası konaklama forum, ayder yaylası oteller, en uygun ayder otelleri, Ayder dağ evi, Ayder yaylası pansiyon, Ayder yaylası butik otel


 

Yorumlar - Yorum Yaz
Artvin Otelleri
Arhavi Otelleri
Mençuna Şelalesi

Mençuna şelalesi

Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat